Παρέλαση 25ης Μαρτίου 2023

Το Σάββατο 25/3/2023 το σχολείο μας συμμετείχε με περηφάνια στην παρέλαση της πόλης μας. Θερμά συγχαρητήρια στα παιδιά μας και στον Υποδιευθυντή- καθηγητή Φυσικής Αγωγής κύριο Άγιο Ευστράτιο!

Αυτή η εικόνα δεν έχει ιδιότητα alt. Το όνομα του αρχείου είναι Παρέλαση-25ης-Μαρτίου-1024x576.jpg

Σχολική γιορτή 25ης Μαρτίου 2023

Την Παρασκευή 24/03/2023 στο σχολείο μας πραγματοποιήθηκε ο καθιερωμένος εορτασμός για την Εθνική μας Παλιγγενεσία.

Θερμά συγχαρητήρια στους μαθητές/τριες και στις διοργανώτριες της γιορτής για την προσπάθειά τους!

Αυτή η εικόνα δεν έχει ιδιότητα alt. Το όνομα του αρχείου είναι Πρόγραμμα-Γιορτής-25ης-Μαρτίου-1024x576.jpg

Στιγμιότυπα από τη γιορτή

Αυτή η εικόνα δεν έχει ιδιότητα alt. Το όνομα του αρχείου είναι 25η-Μαρτίου-1024x576.jpg

Προσφορές πρακτορείων για την εκδρομή της Α΄Λυκείου

Κοινοποιούμε τις προσφορές των ενδιαφερόμενων ταξιδιωτικών πρακτορείων για την μαθητική εκδρομή της Α΄ Λυκείου που οργανώνει το σχολείο μας με προορισμό την Αθήνα.

FOCUS

Connection

mazi

Συμμετοχή μαθητών της Α΄ Λυκείου σε πρόγραμμα Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης

Επίσκεψη στο Βαφοπούλειο και περιήγηση στο Ντεπώ.

Οι μαθητές του τμήματος Α4 της Α΄ Λυκείου του σχολείου μας που εκπονούν πρόγραμμα Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης υπό την εποπτεία της καθηγήτριας κ. Αθηνάς Κουλοπούλου συμμετείχαν συνοδευόμενοι από την υπεύθυνη καθηγήτρια και την κ. Μίνα Καρτσώλη στις 2/3/2023 σε δράση του ΚΠΕ Κορδελιού και Βερτίσκου με τίτλο “Ενεργός πολίτης στη γειτονιά Ντεπώ” .